כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נתבונן בעיצובים של וויקטור ורולף נראה התייחסות לשני עולמות מקבילים: עולם הפופ אפ ועולם האמנות הדיגיטלי, ישנה התייחסות לשימוש הגורף באימוג'י, אותו סמלון ו/או פרצופון, צורה אלקטרונית המאפשרת לנו לתקשר את הרגשות שלנו כלפי האחר/ת בצורה דיגיטלית. ישנה התייחסות כמעט פלסטית, פיסולית הנקשרת לעולם האומנות והיצירה.

ישנם גם רגעים, בהם נוצרת הלימה כמעט מושלמת בין שני העולמות. כשזה מתרחש הבגד המעוצב מהווה שלוחה של יצירת האמנות, נדבך נוסף בה ניתן להתבונן בה כמו במקרה הקלאסי של ליידי גאגא ותלבושת הבשר שלבשה בשנת 2010.

המקור של שמלת הבשר נשען על מיצג של היוצרת ג'אנה סטארבק משנת 1987, אומנית קנדית הידועה בזכות פסליה הקונספטואליים, המתייחסים אל הגוף האנושי הפיזיולוגי תוך שימת דגש על הגוף הנקבי.

בשני המקרים, מדובר בשימוש בפיגורה הנקבית המוכרת בכדי להעלות לדיון שיח חברתי, להעלות שאלות לגביי היחס של החברה והפרט כלפי הגוף האנושי. קיים חיבור בין חומרים חוץ גופיים לעור האנושי של האומניות.

מקרה נוסף של הלימה או טשטוש גבולות בין שתי הפלטפורמות השונות בכל הקשור לעיצוב בגדי נשים הוא הסיפור של חברת האופנה וויקטור ורולף. וויקטור הורסטינג ורולף סנוארן, שני מעצבי אופנה מאמשטרדם, הולנד ששברו למעשה את הרעיון כי יצירות אמנות מקומן במוזיאון. השניים משתמשים במסגרות מוזהבות (המעטרות בדרך כלל יצירות מופת) ובבד הציור בכדי לייצר בגד מופשט וגיאומטרי, אוונגרדית.

בו בעת, העיצובים שלהם יכולים להתייחס לעולם היצירה הספרותי כגון: אליס בארץ הפלאות, אגדות ילדים ועוד. הדימויים קלילים, מלאי הומור וצבעוניים כמו סוכריות קופצות. יש משהו שנושק לתרבות הפופ של שנות השישים. כאן יש יחס ישיר לתרבות הצריכה, לדרך בה אנו רואים מוצר ורוצים לרכוש אותו בעקבות המראה הוויזואלי, המושך, המפתה

הבגדים שלך קובעים את האישיות שלך..כללים חשובים להופעת נשים בראיונות עבודה
לבישת הבגדים שלך בצורה לא נכונה במהלך ראיון עבודה עלולה לפגוע באמינות שלך, ולגרום לך לאבד את הסיכוי שלך להתקבל לעבודה, גם אם הכישורים שלך הופכים אותך למועמד האידיאלי לכך.

במאמר, שפורסם על ידי המגזין האמריקאי Reader's Digest, ציינה הסופרת קרלי לרנר. כי הרושם הראשוני חשוב מאוד, במיוחד כאשר מראיינים נשים, שכן הרושם הראשוני קובע פעמים רבות אם תקבל את התפקיד.

מנכ"ל Rad Baron Consulting, ברון כריסטופר הנסון, מסביר כי קוד הלבוש המתאים לראיון עבודה משתנה בין חברות ובהתאם למעסיקים. הנה כמה כללים חשובים לבחירת הבגדים הנכונים לראיון עבודה, שהם מספר פרטים שמעניינים נשים:

בגדי נשים המתאמים לסביבת העבודה

חשוב מאוד לקחת בחשבון את קיומו של קוד לבוש בכל סביבת משרד בעת ביצוע ראיון עבודה, לכן יש ללבוש בגדים רשמיים המתאימים למקום העבודה וסביבתו, לא בגדי ספורט כמו שאתם לובשות מחוץ לעבודה .
כמו כן, חשוב לאסוף כמה שיותר מידע על תרבות החברה והכללים שהיא קובעת לגבי לבוש העובדים שלהם.
ואם אינך בטוחה לגבי הבגדים לאחר מחקר על החברה, מנכ"לית
GIFTS FOR GOOD

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]