כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אתר אופנה באינטרנט

את סיפור ההצלחה של אתר האופנה SHEIN לא צריך להציג בכלל בפני כל אישה או בחורה שיש לה הבנה אפילו ממש קטנה בעולם המתפתח והמשתנה של הבגדי נשים ושלא חיה מתחת לסלע בכמה וכמה שנים האחרונות.

ההצלחה של אתר האופנה SHEIN הייתה כל כך גדולה ועם כל זה גם כל כך מהירה ומסיבית שהוא הצליח להיות אח האתרים היחידים שהפך לחברת הסטארט-אפ בעלת השווי השלישי הגבוה בעולם!

הישג מדהים לי ממש כל קנה מידה בין מבחינת מודעות, ה אתר האופנה    SHEIN בהחלט רכש לעצמו שם של כבוד וכבש ממש שם שגור בכל העולם של הבגדי נשים ברמה של הצלחה שלא ראינו הרבה שנים כמוה.

מה שמעניין הוא שעם כל המומנטום החזק הזה של אתר האופנה SHEIN ממש התחל להאט, אמנם לא עצירה בבת אחת כמו ירידה כזו ממאה לאפס, אלא רק נרשמה האטה ב אתר האופנה SHEIN בשנת 2021.

מה שהתחיל עם הסיפור של אתר האופנה SHEIN הוא זה שהוא התחיל כמו אתר קמעונאות בשנת 2008, והוא החל אט אט להתפתח עם הזמן שחולף.

מה שקרה הוא שאתר האופנה SHEIN קיבל קיק רציני לכל ההתפתחות שלו במקביל אל כל ההתפתחות של מגפת הקורונה בכל העולם כולו, כמובן שמן הסתם היתה גם עלייה לכל שאר אתרי אונליין של קניה של בגדי נשים, אבל מה שקרה עם אתר האופנה SHEIN הייתה עלייה בצורה שלא דמתה אל המתחרות שלה.

ואנשים ונשים פשוט אהבו לקנות ב אתר האופנה SHEIN, ומה היה מיוחד בו?

אז האמת שכמו בעוד הרבה מאוד נושאים לכל אחד ישנה את הזווית הייחודית שלו, שמיוחדת רק לו.

הרבה מאוד נשים אמרו שהם אוהבות לרכוש בגדי נשים באתר האופנה SHEIN בגלל המגוון המאוד רחב שיש לו להציע, חלקן אפילו אמרו שבמובן הזה הוא עולה בקלות על המתחרה הברור שלו מן הסתם כיאה לשתיים חזקים באותה הקטגוריה ממש – אלי אקספרס.

וישנם הרבה שדיברו יותר על החווית הקנייה עצמה יותר מאשר המוצרים עצמם. בגדי נשים

 ומה הכוונה חווית הקנייה הכללית?

ממשק- ל אתר האופנה SHEIN יש ממשק שהוא בהרבה מידות ומובנים חדשני ונוצץ וקצת יותר נעים לעיין מאשר אלי אקפסרס למשל.

יש גם משהו מאוד אינטואיטיבי ב אתר האופנה SHEIN, והכוונה בזה שגם אם משהו הוא לא מבין גדול בקניות אונליין או סתם בטכנולוגיה, הוא יבין וירגיש מה האתר רוצה שהוא יעשה בכל שלב על מנת להתקדם בתהליך הרכישה בו הוא החל רק לפני רגע.

משלוח.

בכל מה שנוגע אל החלק של המשלוח, אתר האופנה SHEIN מספק אריזה נאה ולא יורדת ברמה מאשר כל המתחרים שלו בקניות של אופנה או בגדי נשים באיזור אסיה.

מבחינת מהירות המשלוח – נכון לכרגע של שעת כתיבת מאמר זה אין לי אישית נתונים על מהירות ואמינות המשלוח של אתר האופנה SHEIN לעומת כל המתחרים הבולטים שלו בשוק הזה.

אבל משיחות עם כמה וכמה גברים או נים שרוכשים אופנה או בגדי נשים או סתם רכישות ב אתר האופנה SHEIN הדיווחים של האנשים שהם שבעי רצום גם מהירות של המשלוח וגם מהיכולת של המעקב אחר החבילה שנשלחה להם כמעט בלי יוצא מן הכלל.

בקשר לנקודה האחרונה זהו פלוס ממש בולט לעומת המתחרה הבולט שהוא אלי אקפסרס שבו הרבה פעמים יש באגים בכל מיני סוגים שגורמים שאי אפשר יהיה לעקוב, או שהאתר יכול להגיד לך במשך שבועיים שהחבילה עדיין לא נשלחה, והופ! לפתע אתה מקבל הודעה שהחבילה ממתינה לך בסניף הדואר הקרוב אלייך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0