כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך תעצבי סטייל אישי משלך בקלות עם עשרת הטיפים שלנו, חלק ב'

מה שאנו עוסקים בסדרה זו של המאמרים הוא להפריך את כל התפיסה המוקדמת כיכול סטייל אישי זה דבר שאו שאת נולדת איתו, או שאת ממש מתה בלעדיו, אז לא רק שאנו ממש באים לומר לך וכל אישה או בחורה שקוראת את סדרת המאמרים הנוכחית שלנו על הנושא הזה שזה ממש לא נכון זה רק שקר גס שיש לא קצת אנשים או שיש לא קצת חברות שיש להם רווח בולט ממנו והם רוצות שאת ואת וכל אחת תחשוב בצורה הזאתי כי יש להם סוג של רווח כלכלי מהמחשבה הזאת שתקועה בתוך הראש שלך, כי הם על ידי מחשבה זו אצלך יכולים למכור לך בגדים ואביזרים לגוף או תכשירים או תמרוקים כל שהם או בגדי נשים בכללי בטענה שהבגדי נשים שלהם להם יש סטייל, ומכאן יוצאת איזו שהיא הנחה שלך ברמה האישית אין שום סטייל ושאת צריכה לקנות או לקבל ברמה כל שהיא מהם ורק ככה על ידי דרך זו יהיה לך סטייל, זה ממש טעות גסה במקרה הטוב ושדקר עז במקרה הרע.

והיום בסדרה שלנו אנו נתחיל לעסוק בעשרת הטיפים עבור סטייל אישי שכבר במאמר הקודם הסברנו היטב היטב למה הוא טוב ובכמה רבדים כמו כן בכמה וכמה רמות הוא תורם לך לחיים האישיים גם מצד השטוח של הנראות וההרגשה של איך אני נראית, וגם מהעניין של ייחודיות בבגדי נשים ובטקסטיל ובאופנה באופן כללי יש עניין חזק של תרומה אל הביטחון האישי של כל אחת ואחת.

וכעת נבוא ונתחיל בשעה טובה ומוצלחת לעסוק בטיפים עצמם נביא אותם אחד אחרי אחד וננסה לתת הסבר קצר וקולע על כל אחד ואחד מהם

טיפ ראשון – שהוא יותר בעצם כמו הכנה במובן ששבגדי נשים יהיו באמת עם הסטייל האישי שחל רק אחרי שתעברי את דברים אלו שלב אחרי שלב

אז שלב 1 הוא בעצם הוראה בשבילך- תדעי מהו מלאי הבגדים האמיתי שלך.

מ ה הכוונה בלדעת את זה? הכוונה היא שעל מנת להבין מה את יכולה לערבב ולהתאים עליך לקבל הבנה טובה יותר ובעצם סוג של ידיעה מקיפה שהכל יהיה מונח בתוך הראש שלך בזיכרון הנגיש אלייך כל רגע, על כל מה שעומד לרשותך.

ובעצם האמירה והטיפ כאן היא שאם ברשותך ארון עמוס ומתפקע ופריטים שיש לך ממש ממש מזמן וכנראה שכחת שיש לך אפילו, מה שתא צריכה לעשות במקרה שכזה הוא- התחילי בלעשות סדר וניקיון בארון.

מה זה אומר בשבילך בפועל? הנה רשימה של מטלות פשוטות בשביל שכך ועל ידם תגיעי אל התוצאה המבוקשת:

נקי את הארון, ואז אחרי פעולה זו תוכלי לפנות עבורך פריטים שאת יודעת בוודאות שהם ממש ממש לא רלוונטים בשבילך, ומשם והלאה את יכולה להתחיל לרשום לך רשימה של הפריטים שנותרו לך, בצורה מסודרת בצורה מאורגנת, למשל פריטים שנראה שחסרים לך (למשל אם בסדר שלך יצא שפינית שמלה כחולה שכבר קטנה או שחוקה, ממילא מה שאת צרכיה לעשות אחרי זה, הוא לרשום לך שעכשיו את צריכה שמלה כחולה חדשה ).

מה שבעצם יקרה אחרי כל זה הוא השלב הראשון עליו אנו מדברים היום, וזה ייתן לך סדר, וזה יעזור לך להתחיל איפשהו ואין כמו להתחיל מהארון שלנו ומהבגדים שכבר נמצאים ברשותנו. עוד לפני שאנו עוברים לעצות על סטייל מבחוץ כשאת מביאה דברים מחנויות או מחברות שלך

זהו, זה היה הצעד הראשון במאמר הבא נמשיך אל צעד ואל טיפ שני.

בהצלחה לכולן. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0