כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך מתאימים חצאית בצורה מושלמת

חשוב מאוד לעשות הבדלה מאוד ברורה בכל מה שקשור אל חצאיות וההתאמה שלהם באופן אישי אלייך כצרכנית, בין הבד לבין הגזרה, הגזרה כמובן כמו שמשתמע לך באוזן מייד, היא הצורה בה נתפרו הבדים עד ליצירת המוצר השלם שנקרא חצאית, היא יכולה להיות גזרה גבוהה או גזרה נמוכה, גזרה צמודה או גזרה רחבה והרבה יותר משוחררת.

אבל גם אם מצאת חצאית בגזרה שאת מאוד אוהבת באופן כללי או שבאופן פרטי יותר את חושבת שהיא גזרה שהכי מתאימה לך בשלב הזה, או שאת ושבת שגזרה זו היא הכי מתאימה לצבע הזה, את עדיין חייבת, פשוט חייבת לשים לב אל הסוג של הבד, כי בשביל ליצור שלמות בטקסטיל ובגדי נשים את צריכה שכל הרבדים יהיו טובים, ואם חצאית מצטיינת בגזרה או בצבע שלה או שניהם גם יחד, אבל היא נופלת בשלב של הבד, עדיין אפשר לומר שבסופו של יום את זו היא שיוצאת מופסדת מכיוון שאם הבד הוא לא נכון לך בהרכב הזה אז מה שיצא לך זה חצאית שלא תחמיא לך כל כך, ולא תדגיש כל חלק שהיא רצית שתדגיש.

חשוב מאוד להבהיר גם כן שאף על פי שהמאמר של היום יעסוק גם בהבנה וגם בהתאמה של בד אל חצאיות, הוא תקף כמעט במאת האחוזים גם אל שאר בגדי נשים כמו עליוניות או כמו מכנסיים או כמו שמלות, אבל שוב כאמור, הפעם אנו נעסוק בחצאיות, ועל שאר הבגדים כנראה שאנו נדבר במאמר אחר שיבוא בתקווה אולי בהמשך הדרך.

ישנם כל מיני סוגים שונים של בדים ואנו כעת נעבור על כמה וכמה מתוך אלו שהם הבדים הכי עיקריים, וכשאנו אומרים עיקריים במובן זה אנו מדברים בעיקר על בדים שהשימוש בהם הוא יחסית נפוץ ברוב החנויות של בגדי נשים שיצא לך כנראה לרצות לרכוש מהם חצאיות עבורך.

הבד משפיע בעיקר על פי רוב על הצורה בה הבגד ממנו אותו בד נתפר נופל על הגוף שלך.

ולכן לחצאיות בעיקר לא מומלץ בדים שהם נצמדים אל הגוף שלך, מכיוון שזה יוצא מראה ממש מבולגן ולא מסודר ומראה שממש לא נעים לעיין

בדים כמו לייקרה או בד טריקו מאוד לא מומלצים בהקשר הזה, כי הם בדים שאם נתפר מהם חצאית יהיה לה נטייה (ולא משנה כלל כמה וכמה כביסות את הולכת לעשות לה, או אם היא נמצאת לפני או אחרי כביסה) להיצמד אל הגוף, וככה זה מבטל את כל הצורה האלגנטית שיש לרוב החצאיות.

וישנם עוד שני סוגים של נפילה של בדים או של בגדי נשים על הגוף שלך, שלדעת הרבה מאוד מומחים מהתחום של הטקסטיל והבגדי נשים הן הרבה יותר מתאימים לחצאיות, ואלו הם בדים נשפכים ובדים עומדים.

בשביל להגיע אל מטרה זו ישנם שתי פרמטרים שמשפיעים על התוצר השלם ואלון הם – העובי של הבד, וכמו כן הסוג של הבד.

ישנה גזרת A LINE, היא כאמור גם גזרה מאוד מאוד נפוצה בתחום של החצאיות והרבה מאוד מהחברות הכי גדולות שמתעסקות עם בגדי נשים ואופנה מייצרות ממנה, והסיבה היא שהגזרה הזו היא נמצאת לפי ממד של הרבה מאוד נשים כגזרה שמחמיאה להרבה מאוד נשים.

הגזרה הזו יוצרת פס כעין האות האנגלית A עם קו הדגשה חזק מאוד על המותן, וזו גזרה שיכולה מאוד בקלות להתקלקל במקרה שמייצרים אותה מהבדים הלא נכונים כמו שכבר הזכרנו.

כמובן שכל זה, אלו רק כללי אצבע שאם את מוצאת את עצמך בתור אחת שיוצאת מהכלל וכן מצאת חצאית מהבדים שהמלצנו לא לקנות שהיא מחמיאה לך – כמובן שאין שום מניעה, ותלכי עליה בשמחה.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0