כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לשמור על בגדי נשים מהקמטים ללא צורך במגהץ חלק ב

בסדרה של מאמרים זו אנו מדברים על העניין של גיהוץ ואיך ניתן לפעמים לחסוך אותו גם מבלי להשתמש במגהץ.

במאמר הקודם בסדרה אז הבאנו רק את שתי השיטות הראשונות שיכולות בהחלט לעזור לכל מיני מקרים בהם או שאין לך את הכח או את העצבים לפתוח את המגהץ ולהתחיל כעת לחכות עד שהוא מתחמם מספיק, או אל כל מיני מצבים שונים בהם אין לך את המגהץ זמין לידך כמו למשל לנסיעות אל מחוץ לעיר אל נופש או אירוע משפחתי כל שהוא.

נמשיך כעת מטיפ מספר שלוש:

טיפ זה מתאים ממש לקראת מצב של חוסר אונים למשל את הולכת להתקלח לפני יציאה אל אירוע כל שהוא או מפגש כל שהוא ואז לפתע את קולטת שהבגד שלך עם קצת קמטים דבר שאת לא רוצה שיהרוס לך את ההופעה ואת כל הלוק שעבדת עליו כל כך קשה.

מה שאת צריכה לעשות זה להתקלח עם חלון סגור ולתלות את הבגד שאת הולכת ללבוש באותה יציאה על קולב בצורה ישרה, במהלך המקלחת אם אכן את סגרת את החלון עד הסוף כמו שצריך החדר מקלחת יתמלא אט אט באדים והם עצמם בשילוב זה שהבגד תלוי ישר על קולב ישטיחו את הקמטים יעלימו אותם לגמרי.

שהרי גם במגהץ אדים סך הכל אנו משתמשים באדים על מנת להעלים את כל הקמטים שיש על הבגד, ואם אכן פעלת לפי כל ההוראות בחלק הקודם מה שאת מקבלת זה בעצם חדר מלא אדים.

טיפ מספר ארבע:

שיטה זו שונה לגמרי והיא לא מתבססת על לחץ או על חום בכלל, בשיטה זו מה שאת עושה זה פשוט לקחת מיכל מרסס (כמו זה של המטהר אוויר שכנראה יש לך בשירותים שלך) למלא אותו במים רגילים עם טיפ טיפה מרכך כביסה, והחלק החשוב אחרי פעולה זו זה לא לייבש את הבגד בכוח על ידי מייבש כביסה או כל דרך אגרסיבית אחרת, לא! פשוט להניח לבגד להתייבש בצורה טבעית, אפשר בשמש בחוץ אם רוצים בכך, (כמובן שגם כן במקרה כזה ובכללי מאוד מאוד יעזור אם פשוט הבגד יהיה תלוי על קולב בצורה ישרה)

טיפ מספר חמש:

טיפ זה הוא שונה מהשאר כי בניגוד אל כל השאר הוא עובד רק בצורה מאוד נקודתית על קמטים מאוד נקודתיים, אבל עליהם הוא עובד ממש טוב כי כל ההשפעה שלו היא מאוד חזקהו כאמור מאוד ממוקדת.

גם עצה זו מתבססת על אדים, מה שאת צריכה לעשות זה פשוט לקחת קומקום כמו של קפה להרתיח אותו, לחכות שהוא יהיה מספיק חם שכבר הגיע מצב שיוצא מהזרבובית שלו שובל חם וממוקד של אדים, ואת לוקחת את הבגד עם הקמטים ומחזיקה את האזור עם הקמטים ישר אל מול הפתח של יציאת האדים, והפרץ הזה של האדים אמור להעלים את הקמטים מאותה נקודה בעייתית.

אמנם כל עצות אלו חביבות, אבל כאמור אין שום באמת דרך להוריד קמטים מבגדי נשים בצורה שהיא גם יעילה וגם עקבית כמו מגהץ אדים עם עדיפות אל מגהץ קיטור.

כמו כן מאוד חשוב לדעת שזו הרבה פחות חוכמה לחכות שיהיה קמטים על בגד כל שהוא ואז להילחם בהם ולנסות להוריד אותם, כמובן שהדרך היעילה וגם החכמה יותר להילחם עם קמטים זה לפעול בצורה שהם פשוט לא יופיעו מההתחלה.

במאמר הבא נעסוק בכל הדרכים שיעזרו לך להתנהל בצורה שלא יופיעו אותם קמטים בבגדים ואז כפועל יוצא יחסוך לך הרבה זמן של עבודה למגר את אותם קמטים.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0