כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לשלב אקססורייז בהופעה שלך

כל הופעה מושלמת אפילו אם היא מורכבת מהרבה מאוד פרטים קטנים איכותיים שיוצרים יחד שלם משולם, עדיין בלוק הטבע הרגיל של העיין הוא להתמקד בדבר אחד שהוא הדבר שעליו אומרות הנשים "ואוו!" הוא החלק עוצר הנשימה וכל השאר הוא בעצם רק כמו תפאורה, כמו כלי עזר אל השחקן הראשי בהצגה.

כמו כן הרבה בגדי נשים טובים מאוד וברמה מאוד גבוהה יכולים בקלות להיהרס על ידי נתינת יותר מדי תשומת לב במקום שלא היה צריך לתת בו תשומת לב, או על ידי חוסר תשומת לב אל מקום שאליו כן היה ראוי לתת את תשומת הלב שלך.

תכשיטים או באופן כללי אפשר להשתמש וכן אנו נשתמש במאמר זה בכינוי "אקססורייז" הם אלו השמלימים את הלוק שלנו בדרך כלל, נותנים את הטון אותו אנו רוצות לשדר אל הסביבה, או מעדנות או מרגיעות בגדים עזים או בולטים יותר מדיי, ובמילים אחרות- אקססורייז יוצרים את האיזון שבלוק מושלם.

במאמר של היום אנו נתעסק בכמה וכמה דוגמאות ועצות על איך כדאי לך לשלב אקססורייז בהופעה שלך, בשביל להגיע אל לוק מדהים שיעיף את המוח לכל הסביבה שלך.

עצה ראשונה- אל תגזימי.

גם אם את הולכת אל איזה שהוא אירוע ואת בהחלט רוצה להיות מסמרא הערב, להיות זאת שעוד ישברו הרבה זמן על הלוק ועל התלבושת שלה, גם אם את אחת שאוהבת להשתמש בבגדי נשים ככלי פעיל על מנת להעצים או להדגיש את כל הייחוד שיש בך, עדיין חשוב מאוד לא להגזים, והסיבה לזה היא, כמו שעוד נראה בהמשך של המאמר, שאם את תגזימי את לעיתים תראי שאפילו את האפקט הבסיסי אותו את ביקשת להשיג – לא השגת בסופו של דבר, ומה שנקרא- יצא שכרך בהפסדך.

דוגמא לדבר- אם יש לך עגילים שהם מעולם אחר, מדהימות מיוחדות נועזות, יפות ומאזנות לגמרי, ואת עונדת אותם ובהחלט גם רוצה שהם יבלטו לעיין כל הסובבים אותך, אל תגזימי אם שאר כל  האקססורייז שלך, אל תעמיסי יותר מדיי אקססורייז או אקססורייז שהם בולטים יותר מדיי, כי מה שיכול לקרות כתוצאה מכל זה, הוא ששאר אקססורייז ששמת על עצמך הולכים לגנוב את כל ההופעה לעגילים שאת כל כך רצית להבליט, או להעכיר עליהם או להרוס את העידון שבהם, ובקיצור – את יכולה להפסיד את כל האפקט אותו רצית להשיג עם אותם העגילים המושלמות שלך.

 עצה שנייה- לא כל אקססורייז בולט באותה הרמה ומשדר את אותו הוויב.

שרשראות כמו שרשראות בכללי, מגיעות עם כל כך הרבה סגנונות שונים ורמות שונות של עובי, ולכן אם למשל את יוצאת אל אירוע רשמי כל שהוא או שסתם באופן כללי את רוצה לשדר את הלוק העדין והאלגנטי ביציאה בערב מסוים, שימי לב שאפילו שהרבה שרשראות אכן משדרות רוך וגם משדרות אלגנטיות, רק שימי לב שהשרשרת אותה את בחרת לא עבה מדיי או עם חיתוכים גסים או בכללי בולטת  מדיי, כי לא משנה כמה מדהימה השמלה שלך, או לא משנה כמה אלגנטיות הנעליים שלך, אם יש לך אקססורייז אפילו אחד שהוא עבה ובולט או גס – הרסת את כל הלוק האלגנטי, והלוק המתקבל כתוצאה מאותו אקססורייז בולט וגס הוא- רחובי, וממש חסר עידון.

אקססורייז כאמור אפילו שבפועל יכול להיות מדובר רק על עגיל שהוא קטן בגודל שלו, או צמיד או טבעת, הם דברים שמושכים את העין, גם של גברים וגם של נשים כאחד, ולכן על אף שממש כדאי לך לשלב אקססורייז בהופעה גם היום יומית שלך, עדיין כדאי ללמוד את העולם הזה, כדי להגיע את תוצאה תחמיא לך כמה שרק אפשר- מבלי לפגוע בהופעה שלך, כי אקססורייז יכולים להרוס הרבה מאוד בגדי נשים אם לא בוחרים אותם בהתאמה כמו שצריך.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0