כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך ליצור ארון בגדים עשיר יותר?

לבטח לרוב הקוראות שלנו, או לפחות לחלק לא מבוטל מהן, יש הרגשה כללית שאפילו אם יש להן ארון בגדים מלא עד להתפקע והן הולכות לשופינג של בגדים אחת לשבוע או חלילה אפילו יותר מזה, עדיין בסופו של יום אפילו כאשר הן קונות בגד או נעליים או תכשיט הן בטוחות שזהו, מעכשו על זה היא הולכת לחרוש וזה הולך להיות איתה ועלייה להרבה זמן, עדיין בסופו של יום היא שמה לב שהיא משתמשת באותם שניים שלושה בגדים העיקריים שאותם היא אוהבת, והשאר די נזנחים.

זו בעיה כללית של חוסר גיוון שהרבה מן הבנות חוות, והפעם במאמר של היום אנו גם ננסה להסביר מאיפה זה מגיע, וגם אנו נשתדל להציג כמה וכמה דרכים לפתור אותה, צעדים שבתקווה שאת גם תלמדי אותם ותביני את כל ההיגיון מאחורי כל אחד מהם, וגם תנקטי אותם – בטווח הרחוק את אכן תוכלי לראות את התוצאות של כל אחד ואחד מהם, אז קדימה לעבודה:

דבר ראשון- לא לעשות קניות מראש במקומות שהם מדי זהים אחד אל השני.

ישנה תופעה לא כל כך טובה למען האמת, של נאמנות אל רשת, שאם כמה וכמה פעמים קנית בה בעבר, והיה לך טוב ושמח עם הקנייה הזו, אז מעתה ואילך כל פעם שאפילו תחלוף לך המחשבה בראש של ללכת לעשות שופינג של בגדי נשים או טקסטיל או תכשיטים, מייד בצורה אוטומטית את חשבי על אותו מקום כי כמה פעמים היה לך טוב שם אז מה שקורה שאת מניחה באופן אוטומטי שגם להבא יהיה לך טוב שם. אבל תפיסה ומחשבה זו היא ממש טעות! והדבר הכי גרוע בכל זה שזו היא טעות שנמשכת אל אורך זמן כי היא ממש כמו כדור שלג כי ככל שאת תמשיכי ללכת אל אותה רשת או כמה רשתות, את בעצם יוצרת אצלך בראש יותר נאמנות, דבר שרק מגדיל אצלך או בעצם אצל כל אישה את הקושי לעבור ולנסות בעצם רשת אחרת.

ולכן בשביל להוציא את כל הבעייה הזו כבר מההתחלה ההמלצה שלנו לאייך היא – תקני במספר מגוון של רשתות, ככה את גם בעצם מחשפת אל יותר ויותר סגנונות של בגדי נשים וסטיילים שונים אחד מהשני, וככה את גם יכולה על הדרך להרוויח את עצם זה שאת נחשפת על ידי זה אל טרנדים חדשים המיובאים אלייך על ידי כמה וכמה חברות שונות.

עוד המלצה זה לרכז את הקניות שלך בחלל אחד, הכוונה היא לא ללכת אל חנות בודדת שנמצאת במיקום אישי שרק היא שם מהתחום של בגדי נשים, כי לפעמים עצם זה שאם לא תקני מאותה חנות אז את תצטרכי בהכרח לטרוח וללכת רחוק אל חנות אחרת, לפעמים לחץ זה עצמו הוא יכול לגרום לך לבצע החלטות שאת הולכת כנראה על פי רוב להתחרט עליהם בהמשך, ולקנות בגד או תכשיט או נעליים שאת לא באמת שלמה איתם במאת האחוזים.

ולכן מה שכדאי לך לעשות זה ללכת אל קניונים גדולים או אל מתחמי קניות גדולים ששמה על פי רוב יש לך מבחר ממש גדול של חנויות שמתעסקים עם טקסטיל ובגדי נשים באופן כללי, וככה תוכלי להנות ממספר מגוון של חנויות ולהשתחרר מהלחץ של "אני חייבת לקנות כאן ועכשו!"

ככה כשאת משתחררת מזה ובעצם את הרבה יותר מוכנה מראש אל חוויות הקניות שלך את גורמת ויוצרת לעצמך ארון בגדים שהוא גם מגוון יותר, וגם ארון בגדים שאת יותר שלמה איתו, ולא מזניחה חלק מהבגדים שלו שישכבו באורן בחוסר שימוש שרק יגרום לך לתסכול ככל שהזמן הולך ומתקדם. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0