כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך להשתמש בהשפעה בצורה חיובית בבגדי נשים

כולם מושפעים כל גסר ואישה או בחורה מושפעים האדם הוא יצור חברתי מטבעו, פשוט ככה הוא ואין מה לעשות עם זה וההשפעה של כל אישה או בחורה בעולם בתחום של אופנה טקסטיל ובגדי נשים רק הולכת וגדלה עם כל שנה ושנה וההתפתחות שהיא מביאה איתה במובן שכל בעולם הולך ונהיה כפר דיגיטלי קטן, כל סרט שיוצא כל כוכבת אינסטגרם או כוכבת יוטיוב או סדרה חדשה שיצאה בנטפליקס מביאה איתה מייד באופן הכרחי סוגים שונים של מודות חדשות שהם הולכות ונהיות בתפוצה הרבה הרבה יותר רחבה עם כל שנה ושנה שעוברות.

כמובן כל המושג של השפעה בעולם של בגדי נשים יכול ללכת בכמה וכמה כיוונים שונים, יש הרבה השפעה שהיא ממש רעה ושלילית ועשתה וגם עוה בהווה בכל רגע ורגע דברים רעים להרבה בחורות או נשים.

דוגמא לכל הדבר הזה מהתחום של בגדי נשים זה המודל היופי המערבי ששנים על גבי שנים מה שעולה מתרבות הפופ המודרנית זה שמודל היופי האמיתי ואולי אפילו אפשר לומר היחיד הוא שאישה יפה היא רק רזה באופן כמעט קיצוני ועל פי רוב כמעט תמיד זה כל הדוגמניות שאפשר לראות

דבר זה ממש גורם לנשים שהם לא במושג הזה להרגיש רע עם עצמן, ולפעמים לצערנו ממש לדחוף את עצמם בצורה שהיא לעיתים לא רחוקות מדיי קיצונית וממש לא טבעית להגיע אל המודל היופי של המערב כיום. 

אבל במאמר של היום אנו רוצים להתרכז בחלק החיובי של הדבר.

כמו כל קבר אחר בעולם אין בכלל טוב מוחלט או אין דבר כזה רוע מוחלט, כמעט תמיד כמעט כל דבר אפשר לרתום גם לטוב וגם לשלילה (אמנם עדיין דברים על פי רוב ימדדו לפי מה הם יוצרים ולמה הם גורמים על פי רוב, אנו בקטע זה מדברים רק ברמה של הרעיון בלבד)

אז כאמור במאמר של היום מה שאנו נעשה לעשות עם כל אחת ואחת מהקוראות שלנו זה נסביר איך אנו יכולים לקחת את הדבר הזה שנקרא השפעה ופשוט לרתום אותו אל מטרות חיוביות שרק יחזקו בטווח הארוך את ההרגשה הטובה שלנו ורק יתרמו לדימוי גוף חזק ובריא הרבה יותר.

דבר ראשון:

גם אם עד היום את עקבת ברשתות החברתיות אחרי כל מיני משפיענים או דוגמניות או שחקניות קולנוע שהם אלו שמייצגים את המודל היופי התובעני והכל כך בעייתי, זה לבד לא רוע טוהר, את לא ממש חייבת ללכת ובאופן שהוא אקטיבי להסיר עוקב מכל אחד ואחת מהם ממש לא.

מה שאת כן צריכה דחוף זה – איזון!

איזון בהקשר הזה הוא שתעקבי באותה מידה לפחות גם על כל מיני דוגמניות או יוצרות תוכן שגורמים לך להרגיש מלאת ביטחון, שמחה, עם הגוף שלך עם הבחירות שלך בבגדי נשים, ככה בצורה זו את תוכלי לאזן את כל ההשפעות שהם פחות טובות ופחות בריאות עבור הנפש שלך, וכך בתקווה, תגיעי אל מקום הרבה יותר נכון ובוטח בעצמו.

כמו כן חשוב מאוד שתביני שעל ידי צעד זה, את הולכת גם להרוויח במישור שונה לגמרי מכיוון שעל ידי פעולה זו את הולך להיחשף אל כל כך הרבה סוגים אחרים של תוכן ורעיונות וסגנונות לבוש או איפור, או מה שזה לא יהיה.

ועל ידי זה שאת חושפת את עצמך אל עוד כל כך הרבה סגנונות שונים ממה שהיית רגילה אליו עד אותו יום – את מגדילה ומעשירה באופן יזום ואקטיבי את ארסנל היצירתיות והרעיונות שלך.

וככה השיק והסטייל האישי שלך יקבל עמוד שדרה משל עצמו ויתפתח במהירות ובעוצמה שלא הכרת עד היום.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.