כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לבחור גזרה שמחמיאה לגוף שלך בבגדי חורף

בכל עולם הבגדי נשים ההעדפה הכללית על פי רוב היא בגדים שכמה שיותר מדגישים את הגזרה, אלא אם כן כמובן את מעדיפה לא לעשות את זה מסיבות של צניעות או סיבות של חוסר התאמה כל שהוא, אבל הרעיון הכללי הוא שכמה שיותר הבגד הוא מדגיש את הגוף ככה הוא יותר ויותר נחשב בגד המחמיא לך ואת צריכה גם להעדיף וגם לחפש כזה סוג של בגד.

העניין הוא בכל מה שנוגע אל בגדי חורף ובעיקר בתוך התחום של הבגדי נשים הוא, שעל פי רוב הקטגוריה הזו של הבגדים היא רחבה מאוד, וכן מאוד שמנה, ובגדול די מטשטשת את הצורה של הגוף, בדיוק ההפך ממה שכתבנו על אותם בגדים שמבליטים את הגזרה של הגוף שלך.

אז מה עושים אם בכל זאת רוצים בגד חורף שמחמיא? איך מתגברים על הבעיה הזו?

אז דבר ראשון בכל מה שנוגע אל עולם המעילים, צריך לדעת שיש מעיל פוך שהוא נראה מהצג טיפ טיפה כמו מעיל דובי, אז חשוב לדעת בעיקר סוג כזה של מעיל הוא הכי פחות מבליט את הצורה של הגוף, וברוב הפעמים המראה שלו מהצד הוא כמו גוש גדול ועל פי רוב גם חסר צורה.

אז איזה סוג של מעיל כן נותן הדגשה בולטת למותן שלך?

התשובה היא כנראה ללא שום צל של ספק- מעיל צמר.

הסיבה לכך היא שמעילי צמר יש בכמה וכמה דוגמאות וגזרות שבהחלט נותנים צורה של מותן ונותנים לך להראות את הגזרה שלך, ובכללי הם הרבה יותר מחמיאים לגוף הנשי מאשר מעילי פוך.

יש לך כל מיני סגנונות שנביא כעת שממש יכולים להחמיא לך, או בעצם לכל אישה או לכל בחורה ולהיראות טוב ואלגנטי גם את לובשת אותו עוד סתם יום של חול.

למשל יש לך היום הרבה מאוד סוגים של מעילי צמר שיש להם פס עם חגורה מושחלת בתוכו, החגורה הזו היא על פי רוב ממוקמת ממש על קו המותן ומה שהיא עושה זה להזכיר שמתחת לכל השכבות של המעיל צמר הזה יש גם גוף נשי עם מותן.

ישנו עוד סוג של מעילי צמר שיש להם רכיסה שהיא נעשית על ידי רוכסן, ואת הרוכסן הזה יש בשתי צורות, שהם הצורות הכי נפוצות לפחות מהדגמים שתראי על המדפים בחנויות הבגדי נשים.

סוג אחד הוא עם רכיסה אלכסונית, הדבר הטוב בצורה זו שהיא גם ייחודית וגם ממש נותנת צורה לכל אידה או בחורה שהיא לובשת מעיל שכזה, וישנה גם רכיסה בקו ישר, שהוא יותר אלגנטי ועדין ומתאים לך אן את תרצי לשלב אותו עם תלבושת שהיא יותר רגועה עדינה ואלגנטית.

כי בסך הכל יש את אותה גזר שכולם כל אישה או בחורה רוצה שיראו עליה גם אחרי הבגדים והיא הגזרה של שעון החול, ומה שהמעילי צמר עם החגורה המובנית בתוכו או עם אותם רוכסנים כמו שכבר הזכרנו עושים, זה ליצור ממש את המבנה הבסיסי של גזרת שעון חול המפורסמת.

עוד נקודה חשובה בקשר לאופנה ומעילים:

הרבה נשים או בחורות חושבות בטעות שהם ממש חייבות להתאים את הצבע של המעיל שלהם אל הצבע של שאר ההופעה שלהם.

והרבה מאוד מומחים מתחום האופנה הטקסטיל והבגדי נשים טוענים בתוקף שממש לא ככה! את ממש לא חייבת לעשות את ההתאמה הזו, למעשה הרבה יותר מזה! זו היא ההזדמנות של לבחור בצבעים עזים או בהדפסים חזקים שאולי בהופעה הרגילה שלך לא היית מעיזה ללבוש אותם.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0