כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך המעסיק שלך רואה אותך על פי הצבעים של הבגדי נשים שלך

כולנו כבר מזמן יודעים שבגד הוא יותר מסתם בגד, הוא משקף וגם מייצג כל כך הרבה דברים בנוגע לאישה או לבחורה הלובשים אותו, ובעיקר במאמר של היום אנו נעסוק בכל מה שקשור אל צבעים של בגדי נשים ואיך מעסיקים או מראיינים רואים אותך על פיהם בכל מה שקשור אל ראיון עבודה.

כי אם את מייצגת רגש או תכונת אופי מסוימת ואת חושבת שהם בדיוק מה שהמראיין שלך בראיון עבודה הנוכחי יהיה מאוד שמח לחשוב עלייך לפני שהוא הולך להעסיק אותך, את תוכלי בעצם לפי מאמר זה פחות או יותר לשפר את הסיכויים שלך להתקבל אל אותה עבודה נחשקת.

אנו במאמר של היום נעבור צבע אחר צבע ונסביר בקצרה איזה צבע מייצג איזה רגש או תכונה של אופי ואחרי למידה עיונית של הכתבה הזו את תוכלי ליישם את כל זה הלכה למעשה לקראת הראיון עבודה הבא שלך.

דבר ראשון בגדול ממש אפשר לומר שחוקרים ומומחים בתחום הזה בדקו וגילו שבגדול ישנם ארבעה צבעים שהם הצבעים המומלצים לראיון עבודה, כמובן זהו ממש לא חוק ברזל שאין לחרוג ממנו בכל, אלא רק קווים כללים למקרה שיש לך סט שמייצג אותך ממש טוב מתוך  כל ארבעת הצבעים האלו.

אולי יש כאלו שהם יופתעו מזה אבל ברשימת הצבעים המומלצים מופיעים ארבעה מפתיעים: ורוד, לבן, ירוק וכחול.

וכעת נעבור לנתח צבע אחר צבע:

הצבע הוורוד

הצבע הוורוד בכללי, ולא בתחום של טקסטיל או בגדי נשים הוא אחד שמסמל התחדשות ופריחה.

כמו לבלוב שמתחיל מחדש והצבע הזה מראה עלייך וגם משדר שאת אחת כזו שהיא מוכנה לאתגר הבא שלה, ובהקשר של מעסיק זה אומר לו עלייך שאת העבודה הזו את לוקחת כמו אתגר חדש ושאת הרבה יותר ממוכנה לבלוע ולנצח באתגר החדש הזה שאת בחרת להציב לעצמך.

בנוסף אל כל זה הצבע וורוד הוא צבע שמשדר אופטימיות זהירה, עוד תכונה שהרבה מתוך המעסיקים כנראה מאוד יעדיפו שתהיה אצל העובדת החדשה שלהם כי אופטימיות, כמובן רק כל עוד היא זהירה ולא מדיי מוגזמת היא דבר שנותן לכל עובדת כלים וכוח להשקיע בפרויקט שלה והביא אותו על ידי גמר ולסיום מוחלט שלו.

הצבע הלבן

בגדי נשים שהם מורכבים מבדים בצבעי לבן, והאמת שגם בגדי גברים מצבע זה, הם משדרים נקיות וכנות, הרגשה שאין פה משוא פנים או חוסר כנות, ואם את רוצה שהמעסיק שלך יקח אותך בראיון העבודה הבא שלך ברצינות מלאה ומתוך הרגשה שכל מה שאת אומרת לו את אומרת מתוך מאה אחוזים של כנות, בגדי נשים בצבע לבן הם דרך ממש טובה עבור זה.

כמו כן בדת שלנו ועוד בהרבה מאוד דתות לבן משדר נקיות ודף לבן וחדש כל הדברים האלו הם מראים למעסיק שלך שאת רוצה לפתוח דף לבן וחדש ושאת לוקחת אותו ממש ברצינות.

ולכן בהקשר של ראיונות עבודה גם עבור נשים ואותו הדבר בדיוק עבור גברים דעו לכם שאתם ממש לא יכולים מדי לטעות עם חולצה לבנה מכופתרת, אחד מפריטי הלבוש הבודדים שהם תמיד מצליחים גם עבור נשים וגם עבור גברים, בראיון עבודה דבר זה משדר רצינות וגם לא קצת בגרות ונכונות לקבל על עצמכם עול חדש ולקחת אותו אל מלא תשומת הלב שלכם.

בנוסף אל העובדה שכמעט לכל אידנ או כמעט לכל חבורה יש חולצה לבנה מכופתרת בארון כי זהו פריט שרבים מאיתנו הנשים שומרות עבור אירוע חגיגי ממש או אפילו רק טיפ טיפה חגיגי, ולכן זה הופך את ההמלצה הזו אפילו לעוד יותר פרקטית ומעשית. בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0