כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אז כדאי לעזור לכל אחד מכם שמחפש לעבור למסחר מקוון, נביא לכם במאמר הזה מספר טיפים עקרוניים שיוכלו לעזור לכם למצוא אתה בגד המתאים גם דרך האינטרנט.

תבדקו את המידות שלכם

כשאתם הולכים לחנות פיזית וקונים, אתם יכולים להכיר את המידה שלכם מבגד אחר אותו אתם לובשים, מקסימום אתם נכנסים לחדר הלבשה ומודדים את הבגד, בקנייה אינטרנטית אתם לא יכולים להכיר את מידת גופכם מבגד אחר, עליכם להכיר את בסיס מידות גופכם על מנת שתמצאו את הבגד שיישב עליכם בצורה הטובה ביותר.

עבור רוב הבגדים שזמינים ברשת יש מספר כללים שחוב לדעת:

מדידת היקף החזה – עליכם לדעת מהו היקף החזה שלכם – הקיפו את החזה שלכם בסרט מדידה, הקפידו שהסרט לא יהיה צמוד מידי [צמוד מדי פרושו בגד צמוד מדי] אלא מעט רופף, כך תכירו את היקף החזה שלכם.

מדידת היקף המותניים – לכל אחת יש קו מותניים שונה, כך שאם תרצו למצוא את קו המותניים שלכם, התכופפו מעט לצד אחד ובדקו היכן נוצר הקפל הטבעי שמהווה את קו המותניים ומדדו ממנו, גם כאן הקפידו שסרט המדידה לא יהיה צמוד מדי.

מדידת היקף ירכיים – דבר נוסף שעליכם לדעת הוא היקף הירכיים שלכם, וכנראה זאת המדידה החשובה ביותר שעליכם לבצע, אם תבצעו מדידה לא נכונה, תוכלו בקלות להרוס את כל הרכישה.

הירכיים שלכם ממוקמים היכן שהו באמצע בין החלק התחתון של המפשעה שלכם לביו הפופיק, אם אתם רוצים לעשות את המדידה בצורה הטובה ביותר, תמדדו מהחלק המלא ביותר שלהם.

בזמן המדידה וודאו שהרגליים שלכם צמודות ושאתם משאירים את הסרט מדידה רפוי במידת מה, שהבגד לא יהיה צמוד או רחב מדי.

אם אתם רוצים לקנות מכנסיים, עליכם להכיר גם את מידת אורך הרגל שלכם, תצטרכו למדוד מהחלק העליון של המפשעה ועד בסיס עצם העקב שלכם, כמובן שבזמן המדידה עליכם לעמוד יושר עם רגליים פשוקות ברוחב המותניים.

חשוב מאוד למדוד בצורה המדויקת ביותר, כל טעות במדידה יכולה להתברר כטעות טראגית בקנייה, לכן אל תתעצלו תקחו סרט מדידה, ותמדדו בצורה הטובה ביותר, אם אתם לא מצליחים למדוד לבד, אל תתביישו לבקש ממישהו שיעזור לכם לבצע את המדידה.

בגדי נשים – איך לקנות בגדים באינטרנט? חלק 2

אין אחד מאיתנו שלא שמע על המושג קנייה מקוונת, בעשור האחרון התרבות הזו הפכה לטרנד לוהט ובמיוחד בזמן הקורונה שרבים ממרכזי הקניות היו סגורים, ואנשים רבים חיפשו מה לקנות, ולא נותר אלא לבצע קניות מקוונות! המספרים מצביעים על עלייה של 45% בהיקפי הקניות המקוונות במהלך תקופת הקורונה

בעבר היה מקובל לחשוב כי רק המגזר הצעיר בגילאי 25-40 הקניין המרכזי באינטרנט, אך מחקרים רבים מראים, כי גם שכבות הגיל הגבוהות יותר קונים לא מעט באינטרנט, ואנחנו מדברים על שני המינים, הן גברים והן נשים, הן אבות והן אימהות קונים בצורה מקוונת.

בפילוח הנתונים תחום הביגוד מקבל את המקום הראשון והמכובד, כ-58% מהרכישות המקוונות היו בתחום הביגוד (אפילו שהחנות המקוונת הראשונה הייתה בתחום האוכל – תודו שלא ידעתם את זה…), מה שכנראה מעיד על מגמה שהולכת ומתחזקת – קנייה מקוונת.

אט אט אנו עדים לתופעה שחנויות רבות, החל מזארה וקסטרו ועוד סוגרות את החנויות ברחבי הקניון ועוברות לחנויות אינטרנטיות, מה שעוזר להם לחסוך בעלויות (קופאיות, אחמ"ש, סדרנים ועוד)

אך עדין לא מעט אנשים נרתעים מקניות מקוונות ממבחר סיבות, כשהסיבה העיקרית היא תחום המידות, וגם ההרגל הישן נושן של ללכת לחנות להריח את הבגד, לנשום אותו, למשש אותו ורק אז לקנות.

במאמר הקודם התחלנו להביא לכם טיפים עקרוניים שיעזרו לכם לבחור את הבגד המתאים ביותר באינטרנט, במאמר שלפנינו נביא לכם עוד מספר טיפים עקרוניים.

השוואת המידות

במאמר הקודם הבאנו לכם את הנתונים המדויקים שעליכם לוודאות לפני שאתם עומדים לעשות רכישת און ליין, לאחר שווידאתם אתם הנתונים, השוו את הנתונים עם טבלת המידות המופיעה באתר.

מה זה טבלת המידות? – כל חנות ביגוד מקוונת שמכבדת את עצמה, מצמידה טבלת מידות על כל עמוד של פריט, בטבלה הזו תוכלו לראות את המידות המדויקות של הפריט ולהשוותם למידות ולהיקפים שלכם בחלקים שונים של הגוף, תבדקו טוב את נתונים המידות ותוודאו שהם עולים בקנה אחד עם הנתונים הגופניים שלכם, אל תסתכלו בטבלת המידות הכללית, אלא בטבלה המיועדת לפריט אותו אתם רוצים לרכוש.

בנוסף לכך אתרים רבים מציעים עוד כלי שיכול לסייע לך בבחירת הבגד המתאים, והוא ביקורת הגולשים, במרבית האתרים יש אפשרות לגולשים להשאיר משוב, כך שתוכלו לקרוא את דעתם של אנשים שונים שכבר קנו את הבגד אותו אתם מעוניינים לרכוש, כך שתוכלו להבין מהם האם המידות המוצעות באתר מדויקות או לא.

תכירו את הבדים שנוחים לכם

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0