כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופנת נשים ובפרט הלבשה תחתונה מוצגת בהסטוריה הקדומה ביותר בעולמנו. עוד בסיפורי התנ"ך תארו לנו את חווה עם עלה תאנה שמסתיר את איברה האינטימי.

כיום עולם ההלבשה התחתונה הוא חלק גדול ומשמעותי באופנת הנשים ומתקשר רוב הזמן לחושניות ומיניות, אך לא תמיד זה היה כך.

בעבר הרחוק, ההלבשה התחתונה שיצרו לנשים הייתה תמימה מאוד ומתוך רצון פשוט ופרקטי להסתיר את איבריהן המוצנעים. ישנן ציורי קיר עתיקים מאוד של נשים עם לבוש מינימלי ביותר, או ללא לבוש בכלל.

מסוף המאה ה16 המחוך כבר נכנס לאופנת הנשים כחלק עיקרי מאוד בהלבשה התחתונה ונשאר שם בערך 300 שנה.

במאה ה19 המלכה ויקטוריה החליטה שאין זה הגיוני ומכובד שאיברינו האינטימיים חשופים ומתחככים בבגדינו ללא שום חוצץ ביניהם. כך התחילה המהפכה של ההלבשה התחתונה לתפוס תאוצה. התחתונים כבר לא היו רק לבנים ואפילו קושטו בבדי תחרה ובסרטים ונוצרו מחומר אלסטי ונוח יותר ללבישה, לאחר שנים בהם הם לא היו נוחים ובוודאי שלא יפים או מרשימים.

במאה ה20 כבר הגיעו החזיות המודרניות ומשם ההלבשה התחתונה התפתחה במהירות ונכנסה למודעות כבגד סקסי, חושני וכמובן- נוח שהוא פריט חובה בכל ארון של כל אישה.

כיום חנויות ההלבשה התחתונה מלאות באינסוף דוגמאות וגזרות שונות של חזיות ותחתונים, אינסוף צבעים, גדלים וצורות. חנויות אלה משדרות שחרור, מיניות וחושניות לכל אישה בכל גיל ובכל משקל. מעבר להלבשה התחתונה הפשוטה התפתחנו להלבשה תחתונה מתוחכמת יותר, נועזת יותר ואמיצה יותר. מלמלות, כותנות לילה סקסיות, בגדי גוף צמודים במיוחד, בגדי ים חושפניים וחושניים שלא משאירים מקום לדמיון, ולו לטיפה.

כמובן שחלק מההלבשה התחתונה כבר מיועדת ספציפית לאקטים מיניים ומשחקים מקדימים שמלהיטים את רוחות התשוקה ומוסיפים פלפל לסיטואציות המיניות של אלה שמסתקרנים וחפצים בחוויות נועזות אף יותר מבדרך כלל. התקדמנו כברת דרך מהעבר הרחוק בו בקושי היו בדים פשוטים להסתרת איברינו המוצנעים.

על כן, הצורך בשינוי בנושא זה היה ניכר ולאחר התפתחותו במשך שנים ארוכות מאוד, בשנת 2003 הוערך שוק ההלבשה התחתונה ב23 ביליון דולר, נתון מרשים ביותר שמציג את מהפכת ההלבשה התחתונה הגדולה בחיינו מפריט שלא היה נחשב חשוב בכלל- לפריט כמעט הכי מעניין שיש לנו בארון, לפריט שכמעט אף אישה לא מראה בו חוסר עניין, אלא התלהבות, מגוון רחב וצבעוניות. מי לא אוהבת להסתכל על המראה ולהרגיש נשית וסקסית?

מי לא תרצה להיות בסיטואציה אינטימית ולהרגיש טוב עם עצמה, נחשקת ומגרה?

מהפכת ההלבשה התחתונה גרמה לכך שפריטי לבוש אלה יהוו את הדימוי הגדול ביותר אצל נשים למיניות ולחופש, להבלטת הקימורים השונים של כל אחת, לאמירה שאנחנו מעבירות לעצמנו ולפרטנרים המיניים בחיינו בעצם הבחירה האישית של ההלבשה התחתונה המועדפת עלינו, כל אחת והאמירה שלה

בגדי נשים- ים שאין לו סוף

בגדים ואופנה הינם נושאים שכל הזמן הולכים ונהיים יותר ויותר במודעות של החברה, כמות ואיכות בגדי הנשים כל הזמן הולכת ומתפתחת והרצון של החברה בנושא הזה גדלה עם הזמן.
נשים רוצות גיוון ויחודיות באופנה שלהן ומחפשות דברים חדשים ומגוונים. הכמות של האתרים והחנויות בארץ ובעולם כל הזמן גדלות כחלק מאותה התפתחות של האופנה והלבוש.
באופן כללי, עם התפתחות העולם, כחלק מהעלייה ברמת החיים גם הרצון ללבוש יפה, איכותי ומגוון עולה. כחלק שהסטטוס הזה של חיים ברמה גבוהה נשים מקדישות חשיבות רבה לנושא הלבוש וחנויות רבות נותנות מענה לנושא בגדי הנשים. העובדה שיש ככ הרבה חנויות ( זארה, מנגו, פוקס, קסטרו ועוד המון) נותנות מענה לרצון הזה בגיוון, מעניק אפשרויות רבות לבגדי נשים, נותן אפשרות לנשים להחליט על סגנון הלבוש, מבחר גדול הרבה יותר ואפשרות בחירה גדולה יותר בניגוד לעבר.
בנוסף, התפתחות הטכנולוגיה יוצרת מענה גדול מאוד לבגדי הנשים, עוד ועוד אתרים של בגדי נשים מתפתחים, חברות גדולות פתוחות אתרים דרך האינטרנט ודרך זו נותנת מענה של פשוט ויעיל לצורך הזה. נשים רבות גולשות באינטרנט, ובתוך שניות יכולות למצוא בדיוק את אשר חיפשו. קחו לדוגמא אישה שבעבר הייתה צריכה ללכת לקניון, לחפש בדיוק את מה שהיא רוצה , למצוא מידה מתאימה .. היום יכולה לגלוש באינטרנט באינספור אתרים ולמצוא בדיוק את אשר היא מחפשת בצורה מהירה , מדויקת ונכונה הרבה יותר.. אפשרות זו מעניקה לנשים אפשרויות הרבה יותר גדולות, ונוחות מתקדמת בהרבה מקודם לכן.
ההתפתחות של בגדי הנשים מתרחש כל הזמן , עוד ועוד מעצבות וחנויות נפתחות כל הזמן, נשים רבות באופן פרטי פותחות חנויות מעצמן ונותנות מענה לרצון הזה של מקוריות בבגדי הנשים.
האפשרויות הרבות של הנשים כיום בחיפוש אחרי הבגדים מביא לכך שהקנייה גדלה והאתרים רק הולכים ומתפתחים . ראו איך כיום אין חנות שאין לה אתר אינטרנט מתקדם ומפותח, האפשרות הזו של הנשים לגלוש באינטרנט ובמקום ללכת לקניון, למדוד, לחפש ולהחליט, גולשות באינטרנט ובכמה שניות כבר יכולות לקנות בדיוק את מה שחיפשו מעניק יתרון משמעותי ביחס לעבר.
אתרי בגדי הנשים נותנים מענה גדול גם בנושא המחיר, קיימים אתרים רבים בהם מראש אתה יכול לקבוע את המחיר בצורה מסוננת, ובכך "הבזבוז" יורד משמעותית, בשל העובדה שאתה מראש מחליט הגבלה מסוימת אותה אתה לא עובר . בדרך זו הנשים יכולות לחפש בגדים, שמתאימים להם הן ברמה האופנתית ומבחינת טעם, והן מבחינת מחיר ותקציב. הנוחות הזו של האתרים מוסיפה המון לנשים היום. שאל לדוגמא אישה שהייתה רגילה ללכת פעמיים שלוש לקניון, כיום יכולה בשעה של גלישה באינטרנט למצוא כל מה שהייתה מחפשת בקניון בזמן הרבה יותר קצר. בעיניי, האפשרות הזו שניתנת כיום בבגדי הנשים היא עצומה, מגוונת ויש מענה אדיר בשוק בנושא הזה. האופציה הזו של כל אחת לבחור את העיצוב שמתאים לה, את הגזרה והצרכים שיותר מתחברים אליה נותנת מענה גדול ויוצר התפתחות גדולה בנושא זה של אופנה , תרבות ויופי.
האפשרות הזו של אתרי בגדי הנשים יותר תחרות וגיוון בקרב החברות, הנחות רבות שחברות עושות בכדי שיותר ויותר יקנו דרכם, התפתחות של בגדים שהמציאות מחייבת מתוך התחרות הזו, ההגנה הנוחה והאפשרויות הרבות יוצרות התפתחות מתמדת והרמה לא נשארת במקום אלא כל הזמן עולה ומתפתחת ..
לדעתי ככל שהזמן יעבור יותר ויותר אתרים יתפתחו ועוד חברות יגדלו, ובכך האפשרויות שיוענקו לנשים רק ילכו ויתעצמו ובכך המענה לבגדי נשים יתפתח ויהפוך ליעיל וקליל עוד יותר .

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.

כתובתינו

Uluwatu Jimbaran ST, 1919 - Bali, Indonesia

חייגו אלינו

+62 212-345-321

יצירת קשר

[email protected]