כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופנת בגדי נשים בארץ ובעולם כמה האופנה משפיעה על נשים ונערות צעירות וכמה שהאופנה מצילה חיים ולעומת זאת האופנה יכולה להיות קשה מאחר והיא לא קיימת במדינות מסויימות בעולם , הידעתן שייש מדינות שבהן חופש הביטוי הוא מוגבל ואף לא קיים ?

חופש ביטוי מתבטא בהרבה דברים אבל אצל הנשים בעיקר הוא מתבטא בבגדי הנשים שלהן ובאופנה שלהן . תתארו לכן שמהיום אתן לא יכולות ללבוש את מה שאתן אוהבות וכל הנשים במדינה צריכות להתלבש אותו הדבר עם אותם הצבעים ואותם הגזרות ויותר מזה להסתיר איברים בגוף שאולי אתן לא רוצות להסתיר ואתן גאות בהן אז תנו לי לחדש לכן שייש מדינות כאלה . אנחנו בישראל חיות במדינה מפותחת שזה בגדי נשים נמצאים בכל מקום וניתן לרכוש בכל חנות פיזית או אינטרנטית אונליין או ללכת לקניון ולהנות ממגוון של בגדי נשים מכל המידות הגזרות והבגדים , מותגים יקרים וחנויות אופנה זולות , יש הכל אצלנו ואנחנו יכולות להתלבש כפי שנרצה כמובן שעדיף להתאים את סגנון הלבוש למקומות אליהם הולכים כי בכל זאת זאת מדינה דתית . מדינה דתית משוחררת , האופנה התחילה מזמן לפני המון שנים ואנחנו הנשים תמיד זרמנו והתאמנו את עצמנו לאופנה השולטת . בתחילת דרכה של האופנה הנשים היו משועבדות לסגנון וסטייל מסויים ואפילו לא היו מגוון צבעים בבגדים זה לא הייה מקובל וכולן לבשו את אותן בגדי נשים באותם הצבעים ובאותם הגזרות בדיוק כמובן שזה היה תלוי במצב הכלכלי שלך אבל מבחינת אופנה וסגנון הכל היה אותו הדבר זה לא כמו היום שייש מגוון מטורף ומלא באופנה , בגדים , אקססוריז , את יכולה עדיין למצוא בגדים שנשים היו לובשות לפני הרבה שנים קוראים לזה וינטג' בגדי נשים וינטג' . את יכולה למצוא ברחבי הארץ ובחול הרבה חנויות שמתמחות בבגדי נשים יד שניה מלפני הרבה שנים שנשים שמרו בארון ולא לבשו או שקיבלו בירושה ואין להן שימוש . זה סגנון אופנה שלם הוינטג' ולעומת זאת יש את סגנון הרטרו שהוא בעצם סגנון אופנה של בגדי נשים שמושפע מהעשורים הקודמים הוא לא בדיוק אותם הבגדים אלא רק נגיעות קטנות וגזרות דומות למשל מפעם . תנו לי לגלות לכן סוד שהג'ינסים שייש לכל הנשי םבגזרה גבוהה הוא נחשב רטרו מכיוון שהוא מהעבר , כמובן שעכשיו בימינו קשה כבר להמציא משהו שלא היה עדיין כי המגוון הוא כל כך רחב , ניתן רק לשפר את מה שקיים אבל מזמן בעולם האופנה ובמיוחד בבגדי הנשים שלא ייצרו משהו מפתיע וחדש שלא נראה עדיין . זה מעניין עולם האופנה בבגדי נשים כמה שהכל מושפע מהעבר וכמה שכל בגד איכשהו קשור לפעם כמובן , פעם כל דבר שהיה יוצא היה נחשב משוגע וכל עיצוב היה חדשני ונשים היו לובשות אותו וככה גם הוטמע בנו טעם מסויים , אבל תארו לעצמכן שהסגנון של פעם היה נשאר וכל מעצבי הבגדים היו נשארים גברים והיינו צריכות ללבוש מחוכים שמבליטים את החזה כי זה מה שמעצבי הבגדים רצו בעיקרון . מזל שאנחנו כבר לא שם איזה הקלה שאני יכולה לבחור לעצמי את מה שאני יכולה ללבוש את בגדי הנשים שלי ומה אני רוכשת ומזל שייש לי מגוון ענק של בגדים וגזרות שאני יכולה להתאים לכל אירוע ולכל מצב . אני אסירת תודה ואתן בנות צריכות להיות גם , אז מאחלת לכן הרבה בהצלחה . 

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus