כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופנה סטייליסטית – גם בגיל מבוגר

אופנה וסטייל הם דברים מהממים, והם כל הזמן מתפתחים ומתחדשים בהתאם לתקופה ולזמן שבו אנו נמצאים, אך מי אמר שאופנה וסטייל זה רק לבעלי הדור הצעיר?, טענה זו שגויה ומטעה וסטייל אופנתי כבר הפך להיות מזמן עניין של כולם, מגברים ועד נשים, ילדים עד אפילו תינוקות, כל אחד חפץ להיראות בצורה אופנתית ואין אחד שיתנגד לכך, ובמאמר זה נציג בפניכם את גדולות האופנה שכבר הגיעו לגיל מכובד מאד ואף על פי הגיל הן לא מפסיקות להתלבש בצורה אופנתית ולא מוותרות לעצמן בשום פנים ואופן, מהדבר הכי קטן ועד לדבר הכי גדול, הכל כולל מהכל וזה הדבר המעניין ביותר בנוגע לכך.

ובכן האישיות הראשונה שנרצה להציג היא לא אחרת מאשר אליזבת השנייה, מלכת אנגליה שחגגה השנה יום הולדת 96, אכן גיל מכובד והלוואי על כל אחד להגיע ולעבור את הגיל המיוחד הזה, ואף על פי הגיל היא לא מוותרת לעצמה בעניין הביגוד וממשיכה להתלבש בצורה סטייליסטית ואופנתית, ומצד אחת זה מובן מאליו כי מדובר בלא אחרת מאשר מלכת אנגליה ואין סיכוי שנראה אותה בבגדים לא אופנתיים, אך בכל זאת, הגיל הוא לא רק מספר בעניין הזה וכיום באמת קשה לראות אנשים אשר הגיעו לגיל הנ"ל וממשיכים להיצמד לנורמות האופנתיות של התקופה, כך שבהחלט מגיע לה שאפו ענק בעניין וזה דבר מדהים בעינינו.

אז הסטייל המיוחד שלה כולל בתוכו את מגוון הבגדים הצמודים, משמלות ועד חליפות אלגנטיות, ודבר אחד ניתן להגיד בנוגע לכך שהסטייל נשאר אותו סטייל ממלכתי ואהוב כבר שנים רבות, אף על פי הגיל המכובד, כך שהטרנדים אולי מתחלפים לעת עתה אך הסטייל המהמם והמדהים והמלכותי של אליזבת ככל הנראה לעולם לא ישתנה והייחודיות כאן משחקת תפקיד חשוב. ומגיע לה את מלוא הערכה על כך ונקווה שכך ישאר עוד שנים רבות.

האישיות הבאה שנרצה לציין במאמר זה תהיה אייריס אפפל, בת ה 100, אשת עסקים ואייקונית אופנה לא קטנה בכל רחבי העולם, אף על פי גילה המכובד היא ממשיכה להופיע בקולקציות רבות והיא מודל לחיקוי ודמות הערצה להרבה מאד נשים כיום ששואפות להגיע למעמדה הנכבד ובצדק, הדבר המדהים הוא שבשנה האחרונה היא פיתחה קולקציה משותפת יחד עם ענקית היצרנים M&H והיא לא עוצרת כאן וממשיכה בעבודתה הנאמנת הכל למען האופנה, אין ספק שהיא תמשיך להוות מודל לחיקוי ודמות הערצה עוד שנים רבות ונקווה להנות מעוד שלל קולקציות חדשות ממנה שרק ממשיכות לגדול עם הזמן וכל זאת רק מוכיח שאכן גיל זה רק מספר ולפעמים החלומות מתגשמים והופכים למציאות לא קטנה, שאפו ענק לאייריס ולמלכה אליזבת על כך, ושמחים להביא לכן את 2 האישיויות הללו ונשמח גם להביא עוד בהמשך.

מוסר ההשכל החשוב שעולה מן מאמר זה שבירת המיתוס של "גיל זה ועוד איך מספר", וגם אליזבת וגם אייריס מוכיחות פעם אחר פעם שגיל זה אכן רק מספר וניתן להמשיך ולהיות אייקונית לא קטנה גם בגיל מכובד כמו 96 ו 100, ואנו בטוחים שגם אחת מכן תוכל להיות כזו, עם קצת השקעה וקצת רצון וכמובן תקווה גם אתן תגיעו רחוק בדיוק כמותן ומי יודע?, אולי אף רחוק מכך, כולנו ביחד נחזיק אצבעות לכולן בנושא הזה ובטוחים שהכל יסתדר והכל יהיה בסדר בעתיד שכבר בהחלט נראה לעין.

אנו מודים לכן על קריאת מאמר זה ומאחלים לכן המשך יום טוב, וחלומות רבים שיתגשמו כפי בקשתכן, בגדי נשים

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0