כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופנה נגמרת לרגע, סטייל נשאר לנצח

לכל אישה שאוהבת ללבוש ולהתלבש, צריכה להשתמש במשפט ״ אופנה נגמרת לרגע, סטייל נשאר לנצח״
ופשוט להשאיר אותו בראש שלה כל הזמן.
תמיד יש חדש בבגדי הנשים ויש טרנדים חדשים וצבעים שמסקרנים אותנו כל פעם מחדש וזה נהדר ומהמם, אבל יש דבר אחד יותר חשוב מכל הטרנדים, זה מה שהאישה אוהבת ומה נוח לה. כל אישה צריכה לדאוג למה שהיא כן אוהבת, נוח לה, ומראה אותה מושכת לעיין.

יש מלא נשים שלא יודעות מה זה סטייל, הם משחקות אותה שהן כן יודעות. וזה רק בגלל שהן מעתיקות מבנות ובלוגריות באינסטגרם לוקים וצבעים , בגדי נשים יש בכל מקום אבל צריך לדעת איפה בדיוק לקנות וגם להתיחס לפי מבנה הגוף שלך, את עושה הסטייל שלך מהבגדים שאת לובשת והצבעים ואיך את מתאימה את כל הדברים האלו למבנה הגוף שלך, ואיך את מרגישה עם זה.
חשוב לצאת מהבית עם לוק שאת מרגישה בנוח שאת כן לובשת אותו, צריך לבדוק מה את כן אוהבת בבגדים.
אם זה כן חשוף או פחות , צנוע, צבעוני , חלק, אלגנט או ספורט! אשמח לציין שהאופנה אמנם מורכבת גם מהמוצרים הנלווים אך הם בהחלט לא העיקר, וקודם כל מן הסתם צריך להשקיע באופנת הבגדים, ורק אז להשקיע במוצרים הנלווים, מה שקורה היום בצורה מושלמת ואין ספק שמגיע שאפו ענק לכל חברות המותגים השונות, שבלעדיהם זה לא היה קורה ואף אחד אחר לא היה חושב אפילו על לקשר בין אופנת בגדים לבין מוצרים נלווים לכך, והרעיון הזה בהחלט עומד לקצור פירות בעתיד ואנו נביט בתהילה הרבה שחברות המותגים יזכו מכך.
וזה דבר מאוד טוב שאנחנו יכולים לשלב,
ישנה תיואריה כללית לגבי בגדי נשים והשפעה המודעת שלה וההשפעה גם בתת מודע על המוח וההרגשה של האישה הלובשת אותם, שבעצם אנו מתלבשים בגדול לפי איך שאנו מרגישים באותו יום או איך שאנו מרגישים באותו רגע, ככה שבעצם אם אנו במצב רוח טוב או חיובי נלבש בגדים בהירים וכן הלאה, וכן במצבים הפוכים, אבל מומחים אומרים שדווקא במצבים בהם אנו מרגישים לא טוב, ולא מרגישים בשיא שלנו, לא לתת לתת מודע שלנו לשדר לכל הסביבה ולספר לסביבה עלינו ועל מצב הרוח הטוב שלנו לפי הבגדים שנבחר, אלא דווקא בדיוק ההיפך! דווקא כשאת במצב רוח קצת דאון ודכאוני בחרי בגדים בהירים המשדרים ביטחון, מצב רוח עליז ותקין כי יש בחינה של “אחר הלבבות נמשכים המעשים” ואם המעשים והבגדים ישדרו נוחות וחיוניות אז גם ממילא לאט לאט ככה גם תרגישי, בתקווה.אלמנט נוסף שמאוד קשור לכל הנושא הזה של בגדי נשים וההשפעה הפסיכולוגית שלהם על הלובשת אותם, הוא כל התחום שקשור לספורט, כל אחד וכל אחת מאיתנו כנראה מרגיד או הרגיש באיזו שהוא שלב שהוא כן צריך,
כל אישה צריכה להתייחס גם לרגשות שלה ולא רק איך שהיר רוצה להראות מול אנשים, להתייחס שהיא כם אוהבת את הבד הזה ונוח לה איתו והיא יכולה לזוז ולעשות מה שבא לה.

לסיכום, להתיחס לסטייל ולא להתיחס לאופנה שנמצאת בשוק היומיומי, להתיחס לך ולא לאחרים ולעשות לך טוב לפי הלוק שאת בוחרת ואיך את משלבת איתו דברים וזה בסדר לשלב איך שהבהרנו מקודם , לא ללכת אחרי הדיכאון שלך והתקופות הקשות ולשדר שאת נמצאת בתקופה קשה ההפך , להיות חזקה דרך הלוק שלך והבגדים שאת בוחרצ לעצמך ואל תשכחי, אופנה נגמרת לרגע הסטייל נשאר לנצח! וסטייל זו את.

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0