כל הטרנדים והמבצעים הכי חמים לקיץ 2024 כבר כאן!
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אופנה בגדי נשים והקשר אל יום הבחירות בארץ

במדינה כמו ישראל, שיום הבחירות הוא כבר נהיה ממש כמו קלישאה מאוסה ולא נעימה, האנשים בישראל למדו לנצל את היום הזה ואת היום שבתון שבו ואת כל החופש שטמון בו ולנצל את זה כמיטב היכולת שלהם לטיולים או למנוחה או בהקשר שלנו – לקניות.

פועל יוצא מכל זה הוא שהזמן הספציפי של יום הבחירות נוצל דבר ראשון מד הצרכנים אל יום של קניות ושופינג.

אבל מ שקרה הלאה זה שגם החברות והרשתות בכמעט כל תחום שהוא שראו את כל ההמונים וממש זיהו את כל הפוטנציאל שבדבר זה לקחו את יום הבחירות ועשו בו עשרות מבצעים או הנחות או בכללי שאר דברים שימשכו את הצרכניות לבוא לרכוש ולהתחדש בבגדי נשים אצלם ברשת דווקא ולא אצל המתחרים שלהם.

ואל תחשבו שכל זה הוא עצמו איזו שהיא הגזמה כל שהיא או דרך של החנויות או הרשתות הגדולות לקשר את זה אצלנו בראש ליום של קניות אבל באמת הגבר לא כך, כי דבר זה הוא ממש מוכח בצורה מספרית!

דוגמא לדבר זה אפשר לקחת מהבחירות האחרונות של שנת 2021, באותה שנה נערכו בעצם בחירות אל הכנסת מספר עשרים וארבע.

מה שקרה אז הוא מדהים מבחינה מספרית את כל מי שמבין טיפה בצרכנות אופנה של בגדי נשים או אופנה באופן כללי, כיוון שלפי נתוני שב"א, 1.341 מיליארד שקלים. מדובר בסכום גדול יותר מאשר זה שהוציא הצרכן בבחירות לכנסת ה‏־23 שנערכו במרץ 2020, שהסתכם ב־1.274 מיליארד שקלים.

מספרים אלו יחסית אל יום שבתון אחד הם עצומים לפי כל קנה מידה.

מה שמיוחד ממש ומסקרן לראות גם כן איך זה יתפתח ולאן זה הולך, כי השנה יום הבחירות יוצא בחודש נובמבר, שזה כשלעצמו חודש ממש עמוס מכל הבחינה של ימים מיוחדים לקניות ביום זה בעולם כולו, שבו יש את בלאק פריידי, וגם את יום הרווקים הסיני, ופה בארץ יש גם כן יום שהוא מיוחד לקניות מיצרנים וחנויות בארץ ויום זה נקרא "שופינג איי אל"

והשנה שיצא לנו שיום הבחירות עוד מקדים את הימים האלו, מה שיוצא זה בכלל שכל הרשתות הגדולות והחנויות של הבגדי נשים הולכים להילחם מבחינת תקציבים של פרסום על כל צרכן וצרכן שיבחר להוציא את הכסף שלו דווקא אצלם.

צעד זה שנעשה על ידי כמה מהחברות הכי גדולות וחזקות במשק שלנו מראה לנו בצורה מאוד ברורה, איך העין שלהם פקוחה על כל סוג של מנהג בחברה שלנו, או כל סוג של מוסכמה שמתהווה לנגד עיניהם לא חומק מהם.

ובתור החלק של דבר זה בכל מה שנוגע אליכם כצרכנים, אין שום דבר פסול בללכת לרכוש בגדי נשים שהיו חסרים לך ביום הוא ממילא יום שבתון של כל המדינה שלנו, בעיקר אן על ידי זה שיום זה הוא חופש של רוב כמו כמעט כל העובדים בארץ, אז ממילא הרבה פעמים גם חברה או קרובת משפחה שלך שתרצי לערוך איתה קניות מסתבר מאוד שהיא תהיה פנויה באותו יום כי הוא יום חופש כאמור לרוב העובדים בישראל.

וכמו כן גם בתור צרכנות נבונה של אופנה ובגדי נשים או בכלל בתור צרכנים באשר הם, אם אכן ישנו יום אחד שידוע שהרבה חברות מרכזות בו מבצעים שווים (מצב שאכן קורה מבדיקות, ישנם כמה וכמה הנחות שמגיעות גם כן אל עשרות אחוזים במצטבר) אין שום דבר רע לנצל הזדמנות אל מחיר הוגן יותר, אבל שימי לב רק שאת לא נופלת בפח של רשתות בסגנון אחד ועוד אחד, ואת קונה דברים שלא תצטרכי באמת או שלא תשתמשי בהם לאורך זמן 

שיתוף המאמר

תוכן עניינים

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
אימייל

מאמרים נוספים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

הקטגוריות המובילות

Related Post

Sed aliquam, tortor et sodales malesuada, lorem leo luctus tellus, quis interdum eros nibh in nunc. Cras dignissim malesuada, lorem leo luctus

סל הקניות שלי
0

Proin ullamcorper pretium orci donec necscele risqueleoam massa dolor imper dietnec consequata congue idsem maecenas malesuada faucibus finibus.